Baseny

Baseny kąpielowe i ogrodowe. Niezawodne, nowoczesne, markowe.           
Projektowanie, serwis basenów, budowa basenów oraz zadaszenia basenów.


BasenyTwój basen musi przede wszystkim pasować do Twojego stylu życia i otoczenia.
Lubisz zapraszać gości, masz dzieci, masz ochotę poleniuchować, zrelaksować się, czy utrzymać ciało w dobrej formie? Masz duży ogród, czy tylko małą przestrzeń do zagospodarowania?
Z pewnością znajdziemy optymalne rozwiązanie, adekwatne do Twoich oczekiwań i potrzeb. Dowolność kształtu i rozmiarów oraz szeroki wybór systemów filtrujących, kolorów linera, czy rodzaju obrzeża, daje nam możliwość indywidualnego podejścia do Twojej inwestycji. Producent basenów zaprasza - budowa basenów, baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, akcesoria basenowe, zadaszenia basenów.

Baseny żelbetowe - betonowe
Baseny te posiadają nieckę wybudowaną z wodoszczelnego żelbetonu. Wykładana jest ona płytką , mozaiką lub folią PVC. Technologia umożliwia budowę dowolnego kształtu i głębokości


Baseny poliestrowe gotowe – lekkie konstrukcje systemowe.
Prefabrykowana niecka basenu wykonana jest z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym. Baseny wykonane tą technologią charakteryzują się możliwością szybkiego montażu atrakcyjną ceną.  Dostępna jest szeroka gama wzorów daje możliwość  dowolnej aranżacji. Budowa niecki basenowej dodatkowo ma możliwość izolacji termicznej.


Baseny ze stali nierdzewnej  - nowoczesny design 
Baseny ze stali nierdzewnej - niecki basenów wykonywane są z nierdzewnej stali, mogą posiadać dowolny kształt i dowolną głębokość. Elementy konstrukcji basenu spawane są metodą TIG z użyciem osłony argonowej. Spoiwo jest czyste i trwałe. Stal nierdzewna używana do budowy to wysokogatunkowy gatunek 1.4404.

Ze względu na sposób filtracji oferujemy baseny:

Baseny Skimmerowe
W przypadku rozwiązań skimerowych, woda jest zasysana za pomocą pompy, poprzez urządzenie zwane skimmerem na filtr – gdzie jest podgrzana i wprowadzona z powrotem do basenu przy użyciu systemu dysz osadzonych wewnątrz niecki basenowej.
Rozwiązanie skimerowe są niższe w stosunku do basenu z rynną przelewową. To rozwiązanie szczególnie polecane jest inwestorom prywatnym. posiadają obniżone lustro wody o ok 10 cm w stosunku do poziomu plaży basenowej.

Baseny z rynną przelewową
Po obwodzie basenu woda odprowadzana jest do rynny przelewowej skąd silą grawitacji przepływa do zbiornika buforowego. Ze zbiornika zasysana jest za pomocą pompy obiegowej na filtr, a następnie, po uprzednim podgrzaniu, woda wpływa do basenu poprzez system dysz umieszczonych w dnie basenu.

Budowa Basenów

promocja

MONTAŻ GRATIS!!!

Opinie klientówProdukty firmy Modern - SaunyLux w pełni spełniły moje oczekiwania.

Mariusz - Prezes NKB Namysłów
Bogata oferta z której najbardziej wyszukane pomysły są realizowane

Damian - Architekt SETTE Wrocław


Sprawna obsługa i montaż. Teraz TYLKO relaks !!!

Mariusz - Nauczyciel WF Opole
Fachowe doradztwo, dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Sprawny montaż.

Marek - Przedsiębiorca Domaradz
Estetyka wykonania. Zwracanie uwagi na detale. Poprostu profesjonalizm w każdym szczególe.

Magdalena - Wrocław
Szczególnie polecamy Państwu: baseny wewnętrze oraz zewnętrzne
Nasi doradcy projektowo-handlowi działają między innymi w takich miastach jak: Opole, Warszawa, Wrocław

...